Trwają zapisy na warsztaty programowania - październik 2019 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Nie. W przypadku zapisania się na warsztaty programowania dla młodzieży i najmłodszych gwarantujemy słuchaczom dostęp do w pełni wyposażonej sali.

Zarówno warsztaty dla młodzieży, jak i najmłodszych to grupy o wielkości takiej, aby słuchacze mogli pracować w zespole, a także w razie potrzeby mogli liczyć na indywidualną pomoc wykładowcy. Jest to zazwyczaj między 5 a 12 uczniów.

Nasze warsztaty programowania dla dzieci w Gdańsku rozpoczynają się i trwają w systemie semestralnym, popołudniami w trakcie trwania roku szkolnego.

W takiej sytuacji, jeżeli jest to tylko możliwe, postaramy się nadrobić materiał ze słuchaczem indywidualnie do takiego stopnia, aby mógł później uczyć się z resztą grupy.

Języki programowania to kodowanie, które wymaga znajomości angielskiego słownictwa. Nasze zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży mają swoim programie naukę języka angielskiego, aby móc go później wykorzystać w przyszłej karierze programisty.

Gry komputerowe to element nie tylko rozrywki, ale i biznesu oraz szeroko pojętej reklamy i promocji. Programowanie dla dzieci to zajęcia uwzględniające tą niezwykle popularną i wymaganą do pracy umiejętność.