Trwają zapisy na warsztaty programowania - październik 2019 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Pracując w zawodzie programisty, który jest dla nas połączeniem sposobu na spełnienie zawodowe i hobby, wiemy jakie możliwości stoją przed kolejnym pokoleniem. Poprzez warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży staramy i przekazać nasz pasję, przekazując tym samym przepis na ciekawe i twórcze zajęcie, które może się przerodzić w fascynującą karierę zawodową. Kurs programowania dla dzieci w Gdańsku to okazja do tego, by mogły rozpocząć swoją przygodę z kodowaniem i zadecydować, czy jest to właśnie ta pasja, której chcą się poświęcić.

O nas

Technologie przyszłości


Jesteśmy na etapie, gdzie każda kolejna dekada to niesamowity przeskok w rozwoju technologicznym naszego świata. Dzięki temu, jak wyglądało to do tej pory wiemy, jak ważne jest przygotowanie najmłodszych do następnych zmian. Kurs programowania dla dzieci to jedna z najlepszych okazji, aby móc się przekonać, czy dziecko będzie świadomym użytkownikiem, jak i twórcą przyszłych technologii.

Tylko dzięki następnemu pokoleniu specjalistów możemy liczyć na kolejne, ułatwiające codzienne życie rozwiązania i możliwości.

Nasz cel


Chcemy kształcić, chcemy rozwijać, chcemy być częścią przyszłości. Z tego powodu zorganizowaliśmy zajęcia komputerowe dla dzieci inne niż wszystkie. Zajęcia, które nie tylko mają na celu zapoznanie ich z technologiami, ale też stawiające na to, że w przyszłości będą one twórcą kolejnych rozwiązań.

Programowanie dla dzieci pozwala im od najmłodszych lat rozwiązywać problemy, definiować potrzeby, a co najważniejsze tworzyć kolejne wartościowe elementy cyfrowej rzeczywistości.

Dlaczego my?


Jesteśmy zespołem aktywnie pracujących programistów, dzięki czemu przekazujemy wiedzę na bieżąco, zgodnie z tym, co dzieje się na rynku IT. Preferujemy praktykę ponad teorie, a przede wszystkim wiemy jak ważne jest, by nauka stała się przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Zapisując dziecko na nasze warsztaty programowania dla dzieci, masz pewność, że otrzyma ono najważniejszą dla przyszłego rozwoju wiedzę. Ponadto uczestnicy naszych kursów kończą je uzyskaniem certyfikatu zaświadczającego zdobyte umiejętności.